Jak zamówić wizytę lekarza u chorego?

Preferwanym sposobem zamówienia wizyty jest rejestracja on-line. Polega ona na wybraniu terminu spośród zaproponowanych na stronie https://wizyty.afya.pl

Proponujemy Państwu wizytę lekarza specjalisty* u Pacjenta w domu.

W grafiku internetowym należy wybrać miejscowość, specjalizację i odpowiedniego lekarza, a następnie kliknąć w pole dnia i godziny wizyty.

W ciągu 15 minut wstępnej rezerwacji wizyty lekarskiej proszę uzupełnić brakujące dane - tzn. dane osoby zamawiającej wizytę, dane pacjenta, główne dolegliwości chorobowe. Istnieje możliwość zaznaczenia dodatkowych opcji takich jak potrzeba wymiany cewnika, pobrania krwi na badania, wykonania lewatywy.

Opcjonalnie,w przypadku wolnego terminu proponujemy kontakt telefoniczny +48.71.769.83.93 lub e-mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z przedstawieniem podstawowych dolegliwości, miejsca zamieszkania Pacjenta i osoby zamawiającej wizytę. Po wysłaniu wiadomości otrzymacie Państwo potwierdzenie do 36 h dotyczące możliwości realizacji zlecenia.

Co przygotować, zanim przybędzie lekarz?

Przed przybyciem lekarza do pacjenta prosimy o przygotowanie:
dowódu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość
poprzednie karty wypisowe ze szpitali (jeżeli są dostępne)
inne dokumenty przybliżające przeszłość chorobową (jeżeli są dostępne)
listę przyjmowanych leków lub ich opakowania
listę uczuleń na leki


Bardzo lubimy zwierzęta, ale odwiedzamy innych pacjentów, którzy mogą być uczuleni np. na ich sierść, poza tym, ze względów bezpieczeństwa odwiedzającego lekarza prosimy o zamknięcie swoich pupili w innym pomieszczeniu.


Lekarz odwiedzający Państwa w domu ma móżliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego (L4) zarówno dla Pacjenta jak i w razie potrzeby dla jego opiekunów, recepty refundowane (również dla mieszkańców Unii Europejskiej), recepty narkotyczne.

Po zatwierdzeniu danych Użytkownik otrzymuje informacje dotyczące prawidłowo przeprowadzonej rejestracji wizyty. Należy je zachować lub wydrukować. Lekarz potwierdzi jeszcze termin wizyty.

Nie obsługujemy osób w sposób gwałtowny niszczących przedmioty, zagrażających bezpieczeństwu osób drugich, będących pod wpływem substancji odużających

Nasi lekarze dyżurni w pierwszej kolejności wysyłani są do kobiet ciężarnych oraz osób wychowujących małe dzieci, dlatego prosimy o wyrozumiałość w przypadku niewielkiego przesunięcia się godziny wizyt (w przypadku zaistnienia zostaniecie wówczas Państwo poinformowani o takiej sytuacji ze zniżką ceny wizyty lub możliwością darmowej rezygnacji z wizyty)

Przyjmujemy płatności gotówką w złotych polskich i w walutach. Nie ma konieczności pobierania gotówki z bankomatu - lekarz odwiedzającego pacjenta ma przy sobie terminal płatniczy - akceptujemy karty Visa i MasterCard (partnerem jest http://SumUp.pl)oraz kryptowaluty w formie BitCoin'ów. Przyjmujemy również płatności on-line (partnerem jest http://dotpay.pl). Po zakończonej wizycie pacjent otrzymuje paragon fiskalny. Istnieje możliwość wystawienia fakrury.

W przypadku jakiejkolwiek wątpliowości pozostajemy do Państwa dyspozycji i z chęcią odpowiemy na pytania pod numerem telefonu +48.71.769.83.93 Proponujemy także zapoznać się z regulaminem podmiotu świadczącego usługę -> na stronie https://wizyty.afya.pl w polu info przy nazwisku wybranego lekarza.

 

*Nasza gwarancja

Gwarantujemy, że odwiedza Państwa lekarz ze specjalizacją w danej dziedzinie medycznej. Nie zatrudniamy rezydentów ani lekarzy bez specjalizacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAMÓW WIZYTĘ LEKARZA ON-LINE

logo diagnostyka  logo dotpay.pl  logo sumup.pl Praktyka Lekarska AFYA Wrocław