stan na dzień 2020-04-24 g. 20:00

Szanowni Państwo,
wizyty w Mikorzynie zostają wznowione w normalnym trybie.

Osoby, które boją się przyjść, wymagają jedynie kontroli wyników badań, przedłużenia recept – prosimy o rezerwację wizyty On-Line

Zastosujemy jednak system Bądź Bezpieczny™, to znaczy Pacjenci będą oczekiwali na parkingu przed gabinetem we własnym samochodzie na wezwanie na wizytę przez SMS. Tzn. należy śledzić wyjście i dopiero po wyjściu poprzedniego Pacjenta możliwe będzie wejście i od razu skierowanie się do gabinetu.

We wszystkich gabinetach prosimy o zachowanie następujących zasad:

Celem usprawnienia wizyty – proszę mieć poukładane chronologicznie karty wypisowe z leczenia, a także badania laboratoryjne. Nie mogą być one pozszywane, poskładane, pomięte, brudne – wówczas nie będą brane pod uwagę.
Proszę mieć przygotowaną listę przyjmowanych leków (jeżeli dotyczy).
Proszę przygotować się do zadawanych pytań, jak to przedstawiono tutaj

Wchodząc do gabinetu proszę mieć przygotowany do kontroli dokument tożsamości ze zdjęciem – w ręce. Pomimo powyższych próśb, Pacjenci ciągle szukają dowodu osobistego, albo nie mają przygotowanych wyników lub nie wiedzą, kiedy była ostatnia miesiączka/jakich leków przyjmują. W przypadku niespełnienia powyższych warunków – wizyta zostanie zakończona, bez możliwości zwrotu kosztów.

Na twarzy należy mieć maseczkę.

Wszystkie te działania mają na celu minimalizowanie kontaktu lekarza z pacjentem i potencjalnego narażenia na infekcję COVID-19.

Na wizytę należy stawić się ok. 10 minut wcześniej, z tym, że wobec zastosowanego reżimu – należy oczekiwać opóźnień.

W czasie wizyty może być obecna jedynie 1 osoba. W aktualnej sytuacji epidemiologicznej nie wyrażamy zgody na wizyty rodzinne, jak dotąd.

Osoby z objawami choroby przeziębieniowej – będą wypraszane z wizyty.


Osoby z kontaktu z SARS-Cov-2 nie mogą pojawić się w gabinecie. Podobnie, jak osoby z kwarantanny domowej. O takich osobach powiadomimy SANEPID i Policję.

Mapa zasięgu wirusa SARS-CoV-2 w Polsce:

https://www.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/deaceebc69a3412c8b7699e3e025e213


Z wyrazami szacunku, Marcin Chuć

(obraz qimono/Pixabay)