Państwa dane będą przetwarzane przez Marcin Chuć Praktyka Lekarska AFYA. Więcej informacji na ten temat w regulaminie.

Szanowni Państwo, celem ułatwienia sposobu komunikacji – prosimy o zastosowanie się do następujących zasad:

A. Wizytę należy zarezerwować w portalu ZnanyLekarz -poprzez stronę internetową. Jedynym gabinetem, który realizuje wizyty On-Line jest Praktyka Lekarska AFYA/Wrocław, Przyjaźni (proszę zwrócić uwagę, że tam wyświetlają się wszystkie gabinety, proszę wybrać tylko ten z wizytą on-line)

B. Wizytę należy opłacić poprzez system EJRENE, podając datę wizyty zarezerwowanej z pkt. A, włącznie z danymi Pacjenta z wizyty (imię, nazwisko, e-mail). Obowiązują zwykłe zasady regulaminu EJRENE.

C. Należy zalogować się do Portalu Pacjenta NFZ i uzupełnić numer telefonu lub e-mail. Cały proces zobrazowany jest tutaj – chodzi o odbieranie zdalnie recept.

D. Proszę wykonać zdjęcie/skan wyników badań i załączyć je po utworzeniu formularzy poniżej (z pkt. F.1 lub F.2.) . Jeżeli chodzi o dane z dowodu osobistego, to wymagane są jedynie: Nazwisko, Imię, data ważności dowodu, PESEL; pozostałe dane należy zasłonić kartką w czasie robienia zdjęcia lub po zrobieniu – zamazać w programie retuszującym – dla Państwa bezpieczeństwa

E. Będziemy dumni, jeżeli w wysłanym formularzu opiszą Państwo swoje problemy zdrowotne, jak to opisaliśmy w dokumencie ułatwiającym przygotowanie się do wizyty.

F:

  1. Prosimy NOWYCH PACJENTÓW o kliknięcie w ten link i uzupełnienie pól utworzonego formularza
  2. Pacjenci stali proszeni są o uzupełnienie tego formularza

G. Godzina wizyty w profilu On-Line nie jest wiążąca – z uwagi na dostarczenie danych pocztą e-mail i ich interpretację w zasadzie w dowolnym czasie.

H. W przypadku pytań, nieścisłości, uzupełnienia informacji – możemy zechcieć kontaktować się z Państwem drogą telefoniczną. Podejmiemy co najmniej 2 próby.

I. Paragon pozostaje w Praktyce przez 1 miesiąc, po tym czasie zostanie zniszczony. Przy chęci uzyskania faktury – prosimy o podanie NIP w formularzu z pkt. 1 lub 2., nie później niż w dniu wizyty. Paragon może zostać wysłany na dowolny adres, za opłatą, jak wynika to z Regulaminu EJRENE.

J. Preferencyjnie proszę wysyłać pocztę za pomocą ProtonMail, ale dopuszczalne jest także użycie innej poczty oraz klientów poczty – chodzi o zwiększenie Państwa bezpieczeństwa. Sposób szyfrowania poczty, zapewniający bezpieczeństwo danych pokazano tutaj.

W przypadku pytań i wątpliwości – pozostajemy do Państwa kontaktu!